B-Corp

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

B-Corp sertifikalı bir şirket olabilmek için sürdürülebilirliğe olan inancımız, çabamız ve pratiklerimizi iyileştirmek için çok çalıştık; “Sürdürülebilir güzellik” ve geleceği gözeten iş anlayışımıza uygun bir yol izledik. B-Corp iş modeli ” dünya için en iyisi olmak” mottosu üzerine kurulu. Biz de Davines olarak insana ve dünyaya pozitif etki bırakmak için çalışıyoruz.

Çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirlik hedeflerimizi birçok çeşitli aktivite ile destekledik. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, işbirlikçilerimiz ve topluluğumuzun faydasını hep ön planda tuttuk. Tüm bu aktiviteler Davines topluluğunun sürdürülebilir bir güzelliği sadece bizim ürünlerimizle değil sürdürülebilir hedeflerimizle de ileriye taşımasını sağladı.

B-CORP OLARAK İYİLİĞE ÖNCÜ OLMAK

Davines Grup olarak B-Corp ailesine dahil olmamız yaptığımız, yarattığımız, çabaladığımız tüm konularda çevreyi ve insanları merkeze koyarak pozitif etki sağlamaya çalıştığımızın somut bir kanıtı. 2016 ‘da alınan bu sertifika bizim için bir zafer, bi son değil; daha büyük başarıların öncüsü. Tedarikçiler arası bağlılık yaratma .

Her zaman birlikte olmaya muhtacız; bu yüzden hep birlikte gelecek nesilleri de düşünmek zorundayız. 3 yıl önce bu anlayışla çevresel ve sosyal stratejilerde de Davines şirketler grubu olarak daha derin ve her değişkene daha uyumlu bir sistem geliştirdik.

2016 ‘da şirket olarak daha ileri gitmek ve tedarikçilerimizi de B-Corp’a uygun koşullarda üretim ve dağıtım yapmaları için cesaretlendirmeye başladık. Çünkü hepimiz yaşadığımız çevreye bunu borçluyuz.

b-corps
neutral_pack