SU

Güneş sonrası bakım


Card image cap
SU/ saç ve vücut jeli

Güneşlenme sonrası saç ve cilde kaybettiği nemi geri kazandırır.
Islak sa. ve cilde uygulayın, masaj yapın.
Gerekirse tekrarlayın. İyice durulayın

Card image cap
SU/ saç bakım sütü

Yumuşaklık kazandıran UVB filtreleri ile güneşin yıpratıcı etkilerine karşı koruyucu süt. Kolay taranır, parlar ve yumuşak sonuçlar sağlar.

Güneşlenme esnasında korunma sağlamak için; kuru ya da nemli saç boy ve uçlarına uygulayın. Durulanmayan bakım kremi olarak: şampuanlamadan sonra saça uygulayın, tarayın. Durulamayın.

Card image cap
SU/ saç maskesi

Güneş, klor ve tuzlu suyun saçınızda bıraktığı kötü etkilere karşı saçınızı korur ve güçlendirir. Yumuşaklık, nem ve parlaklık kazandırır. Nemli saça şampuanlamadan sonra uygulayın. 5-15 dakika bekletin. Kurutma işlemiyle devam edin.

Card image cap
SU/ koruyucu güneş kremi spf 30

Son nesil filtrelerin azaltılmış kullanımı sayesinde yüksek koruma sağlamak ve sucul ortam üzerindeki etkiyi en aza indirmek için formüle edilmiş suya dayanıklı güneş kremi. Güneşe çıkmadan 20/30 dakika önce bolca uygulayınız. Her 2 saatte bir, özellikle terledikten, banyo yaptıktan veya kuruladıktan sonra uygulayın.

Card image cap
SU/ bronzluk yoğunlaştırıcı

Bronzlaşma sürecini yoğunlaştırmanın ve cildi güneşlenmeye hazırlamanın doğal bir yolu. Güneşe çıkmadan önce ve güneşe çıkma sırasında yüz ve vücuda uygulayınız. UVA veya UVB hasarına karşı koruma sağlamaz. Korumayı sağlamak için bronzlaştırıcıyı uyguladıktan sonra güneş koruyucu uygulayın.

Card image cap
SU/ güneş sonrası

Güneşe maruz kalmış cildi tazeleyen ve anında rahatlama sağlayan yatıştırıcı jel krem.
Güneş sonrası yüz ve vücuda uygulayın.